Свадебный гид №1 в Украине

Собрать идеи

Реальные свадьбы

Конкурсы

Выбрать компании

Путешествия для Двоих

Спецтемы:

Олег Погодін: заборгованість повністю ліквідована

04.11.2013
Новости

Директор Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Олег Погодін повідомив, що заборгованість по листках непрацездатності, включених в заявки-розрахунки, поданих до 1 грудня, повністю ліквідована.

Олег Погодін: заборгованість повністю ліквідована

«Завдяки спільній роботі Виконавчої дирекції Фонду з Міністерством соціальної політики України та з Федераціями профспілок і роботодавців України заборгованість по листках непрацездатності, включених в заявки-розрахунки, поданих , що виникли на 1 грудня, повністю ліквідована», - сказав він.

За його словами, станом на 12.12.2013 відділенням Фонду перераховано 8581,1 млн. грн., з них на фінансування страхувальників для надання ними матеріального забезпечення застрахованим особам перераховано 7275,1 млн. грн., з них:

- на виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності – 4989,9 млн. грн.;

- на виплату по вагітності та пологах – 2253,8 млн. грн.;

- на поховання – 31,4 млн. грн..

Директор Виконавчої дирекції Фонду зазначив, що до 15 грудня кошти першого траншу державних соціальних допомог будуть зараховані на персональні рахунки усіх одержувачів.

«Звертаюся до страхувальників усіх рівнів, а також до робочих органів виконавчої дирекції Фонду працювати у посиленому режимі. До 15 грудня кошти мають бути зараховані на персональні рахунки усіх одержувачів», - закликав Олег Погодін.

Нагадаємо, що порядок виплати допомоги застрахованим особам здійснюється відповідно до ст.52 ЗУ «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням».

Метки: новостиДобавить комментарий:
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.
Или войти через: